Cover photoCover photo
Aktualizácia webu bola ukončená 1.11.2019. Nový web je prístupný na adrese:
https://www.dkubinsky.sk
meniny Dnes je: 22.9.2021, meniny má: Móric

Undergroundexpo

Naspäť

Podzemie, staré banské diela, jaskyne a iné ťažko dostupné priestory boli ústrednou témou 1. úspešného ročníka nového podujatia, ktoré sa konalo dňa 20.10.2017 v priestoroch Bane Starovšechsvätých v Hodruši Hámroch, neďaleko Banskej Štiavnice. Nosná téma udalosti s názvom UndergroundExpo, ktorá sa konala pod záštitou Slovenskej agentúry životného prostredia bola zameraná na propagáciu a vzdelávanie v oblasti zberu geopriestorových a ekologicko-environemntálnych údajov z podzemných a iných ťažko dostupných priestorov. Vzdelávacie podujatie dáva priestor na výmenu skúseností a prezentuje konkrétne IT riešenia na zber, analýzu a spracovanie informácií z rôznych oblastí životného prostredia, predstavuje úspešne realizované aj plánované projekty, ako aj možnosti ich financovania a legislatívne rámce.

Program obsahoval okrem série teoretických prednášok so zameraním na informácie v požadovanej téme aj sériu praktických a interaktívnych workshopov v exteriérovom prostredí.

Pre veľký záujem o túto problematiku a absenciu podobnej tematickej udalosti sa už teraz pripravuje druhý ročník konferencie Undergroundexpo, ktorý sa uskutoční v roku 2018.

 

Podrobnosti (kompletný program, fotografie, prezentácie) z prvého ročníka Undergroundexpo nájdete na:

www.undergroundexpo.sk

Undergroundexpo

KOMENTÁRE

Meno *

E-mail

Publikované: 25. 11. 2017 | prečítané: 615x | komentárov: (0)
Webhosting, domény, servery

Tagy článkov

  publikacie     umb     web     qgis     tajchy     gis     facebook     arcgis     dem     surfer     analyzy     geomedia     dizertacka     idrisi     grass     hypso     konferencia  

Coldplay - Hymn For The Weekend

Foto dňa

1.11.2019

Kontakt
|
Vyhľadávanie
|
HTML5
|
CSS

webmaster: posta@dkubinsky.sk

Tvorba web stránok

Web stránky, e-shopy a aplikácie efektívne, funkčne, jednoducho - postavené na vlastnom redakčnom systéme.

Web stránky a E-shopy efektívne, funkčne, jednoducho...

Návrat hore